Kontakt

Siedziba Firmy

Siedziba Firmy / Zakład produkcyjny
ul. Bestwińska 25, 43-502 Czechowice – Dziedzice
tel.: (032) 214-53-31, 214-53-30, 214-53-51
poczta@vertex.pl
Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertex S.A., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności.

Kierownik Regionu

Dyrektor Regionu

Województwo śląskie (powiat tyski, pszczyński, bielski, cieszyński, żywiecki), mazowieckie, opolskie, łódzkie, podkarpackie, lubelskie

Jacek Cheba
Kierownik Regionu

tel. 662 018 929
e-mail: jcheba@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Województwo śląskie (powiat gliwicki, mikołowski, będziński, tarnogórski, myszkowski, kłobucki, lubliniecki, zawierciński), małopolskie, świętokrzyskie

Marek Dziewulski
Kierownik Regionu

tel. 602 364 589
e-mail: mdziewulski@vertex.pl

Zapisz

Województwo zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Jacek Gonia
Dyrektor Regionu

tel. 604 552 054
e-mail: jgonia@vertex.pl

Województwo wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Michał Smólski
Kierownik Regionu

tel. 602 427 649
e-mail: msmolski@vertex.pl

Dział Obsługi Klienta

Katarzyna Jendrysko
Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

Tel. (032) 214-53-30 wew.39
tel. 602 427 662
e-mail: kjendrysko@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Agnieszka Piątek
Specjalista ds. Sprzedaży

Tel. (032) 214-53-30 wew.39
tel. 662 018 928
e-mail: apiatek@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Agata Jaromin
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (032) 214-53-30 wew.60
tel. 608 656 814
e-mail: ajaromin@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Joanna Matejaszczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (032) 214-53-30 wew.33
tel. 696 015 886
e-mail: jmatejaszczyk@vertex.pl

Zapisz

Szymon Skęczek
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (032) 214-53-30 wew.33
tel. 602 427 670
e-mail: szskeczek@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Biuro Handlowe Czechowice-Dziedzice

Izabela Michalczyk
Kierownik Biura Czechowice-Dziedzice

tel. 602 427 650
e-mail: imichalczyk@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Edyta Rąba
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 602 427 665
e-mail: eraba@vertrex.pl

Zapisz

ul. Bestwińska 25
43-502 Czechowice Dziedzice
e-mail: czechowice@vertex.pl


Biuro Handlowe Katowice

 

Agnieszka Madej
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 602 427 648

Zapisz

Zapisz

ul. Bogucicka 7
40-202 Katowice
tel. (032) 203 73 50
e-mail: katowice@vertex.pl


Biuro Handlowe Częstochowa

ul. Wojska Polskiego 122
42-200 Częstochowa
tel. (034) 323 27 73
fax. (034) 323 27 73
e-mail: czestochowa@vertex.pl

Dział Eksportu

Renata Ściga-Stanek
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (032) 214-53-30 wew.55
tel. 606 757 829
e-mail: rsciga@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zuzanna Konieczny
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (032) 214-53-30 wew.70
tel. 602 427 652
e-mail: zkonieczny@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Dominika Borowska
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (032) 214-53-30 wew.48
tel. 602 748 393
e-mail: dborowska@vertex.pl

Zapisz

Katarzyna Mrzyk
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (032) 214-53-30 wew.30
tel. 602 427 657
e-mail: kmrzyk@vertex.pl

Zapisz

Dział Marketingu

Monika Żołneczko
Specjalista ds. Marketingu

tel. 696 015 785
e-mail: mzolneczko@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Wdrożeń

Wojciech Tarnawa
Dyrektor ds. Wdrożeń

tel. 32 214 53 30 wew.25
e-mail: wtarnawa@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dawid Kłoda
Specjalista ds. Wdrożeń

tel. 32 214 53 30 wew.25
tel. 602 629 267
e-mail: dkloda@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Administracji

Edyta Spyra
Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. 32 214 53 30 wew.31
e-mail: espyra@vertex.com

Aleksandra Chrobok
Specjalista ds. Windykacji

tel. 32 214 53 30 wew.24
tel. kom. 602 427 668
e-mail: achrobok@vertex.pl

Dział Montażu

Dominik Filapek
Kierownik ds. Serwisu i Montażu

tel. 602 427 666
e-mail: dfilapek@vertex.pl

Zapisz

Dział Reklamacji

Paweł Piszczek
Specjalista ds. Reklamacji

tel. 608 447 084
e-mail: ppiszczek@vertex.pl

Zapisz

Formularz reklamacyjny











Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz