Strona główna
zostan-partnerem-handlowym

Zostań Partnerem Handlowym

Żaluzje-aluminiowe

Gdzie kupić?

Aktualności

Partnerzy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Producent rolet Vertex

Vertex S.A. – śląski producent rolet wewnętrznych, rolet rzymskich, plis okiennych, żaluzji aluminiowych, żaluzji pionowych, paneli japońskich, moskitier, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, markiz, pergoli, bram, krat rolowanych, rolet screen.

 

Producent osłon okiennych Vertex S.A. ze Śląska w ofercie posiada osłony przeciwsłoneczne: rolety materiałowe, rolety Dzień Noc, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy, markizy, pergole, moskitiery, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, bramy oraz kraty rolowane i szeroką gamę innych systemów. Firma działa na rynku polskim oraz europejskim oferując produkty wysokiej jakości do domów i mieszkań, w tym również antywłamaniowe rolety. Obecnie zatrudnia ponad 160 pracowników. Główna siedziba i nowoczesny biurowiec oraz zakład produkcyjny Vertex S.A. mieści się w województwie śląskim w Czechowicach-Dziedzicach (10 km od Bielska-Białej, 50 km od Katowic, 340 km od Warszawy). Od 2019 roku Spółka należy do polskiej Grupy Wistil  w skład której wchodzą znane polskie marki takie jak: Polskie Fabryki Porcelany Chodzież i Ćmielów, Lubiana, producent firanek Haft, producent nici Ariadna.

Współpraca z renomowanymi dostawcami komponentów i tkanin pozwala na osiągnięcie doskonałego rezultatu. Każdy produkt jest wykonany na indywidualny wymiar według życzeń Klienta. Szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin dedykowanych do rolet, plis czy kolorów piórek żaluzji pozwala na aranżację wnętrza w dowolnym stylu. Ponad 25-letnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz świetnie wyszkoleni pracownicy to podstawa sukcesu firmy Vertex S.A., będącej producentem takich osłon okiennych jak: rzymskie rolety wewnętrzne, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy żaluzje harmonijkowe. Od samego początku działalności firma Vertex przyjęła model sprzedaży B2B. Głównymi Odbiorcami są sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie z osłonami okiennymi, producenci okien, firmy budowlane, inwestorzy, deweloperzy, architekci oraz projektanci wnętrz. Terenem działania jest nie tylko Śląsk, ale również pozostałe regiony Polski oraz państw europejskich. Liczba sprzedawanych osłon okiennych sięga kilkuset tysięcy rocznie. Nieustannie z roku na rok liczba ta ulega zwiększeniu. Rośnie również grono zadowolonych Klientów. Co roku kolekcja tkanin i materiałów jest powiększona i aktualizowana przez Specjalistów Vertex o najmodniejsze kolory i wzory zgodnie z światowymi trendami. Każdy produkty jest indywidualnie dobrany – od najdrobniejszego szczegółu i dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Oprócz standardowych osłon okiennych proponujemy produkty na zamówienie indywidualne – dla sektorów budownictwa mieszkaniowego, obiektów komercyjnych oraz przemysłowych.

Firma Vertex S.A. to laureat wielu nagród i wyróżnień w rankingach m.in.: Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa, Gepardów Biznesu, Wielkich Modernizatorów Budownictwa, Brylantów Polskiej Gospodarki. Konkurencyjne ceny, bogata oferta, niestandardowe rozwiązania, indywidualne podejście do każdego Klienta, fachowe doradztwo, szybka dostawa – to argumenty, które przemawiają za współpracą z nami. Zapewniamy bezpieczne rozwiązania najwyższej jakości i spełniające rygorystyczne normy. Vertex S.A. to doskonały partner dla Architektów, Inwestorów, Deweloperów oraz Klientów B2B. Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Produkty Vertex to nie są kolejne osłony przeciwsłoneczne dostępne na rynku. To przemyślany produkt – zaczynając od projektu, produkcję, montaż, po odpowiednią jakość – podążając tym samym za najnowszymi trendami w światowym designie. Każdy, nawet pozornie nieznaczący szczegół ma dla nas istotne znaczenie. Pozwala to osiągnąć rezultat w postaci osłon, które nie tylko są piękne, ale i funkcjonalne.

Zapisz

Zapisz