Zostań Dystrybutorem Vertex S.A.

Zostań Partnerem Vertex S.A.

Kim jesteśmy?

Producent rolet i żaluzji Vertex S.A. cieszy się uznaniem na rynku polskim i europejskim. W 2018 pojawiliśmy się również na rynku amerykańskim. Od 2019 spółka należy do Grupy Wistil. W naszej ofercie są osłony zewnętrzne, wewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta. Siedziba Vertex S.A. i nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowane są w Czechowicach-Dziedzicach.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Produkujemy osłony wewnętrzne i zewnętrzne. W naszej ofercie znajdziesz żaluzje wewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety materiałowe, rolety Dzień Noc, rolety rzymskie, plisy okienne, rolety zewnętrzne, markizy, pergole tarasowe i ogrodowe, moskitiery (również moskitiery plisowane), rolety typu screen, żaluzje pionowe, panele japońskie, bramy garażowe, kraty rolowane, jak również gama najbardziej ekskluzywnych rolet wewnętrznych. Wszystkie produkty są wykonane według indywidualnego wymiaru i wyposażenia zgodnie z życzeniem Klienta. Realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Rolety, żaluzje pionowe, panele japońskie, markizy, rolety screen mogą być wykonane z indywidualnym nadrukiem np. logo Twojej firmy. Jest to doskonały nośnik reklamy. Zapewniamy partnerskie oraz atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz realizację

 

Korzyści współpracy z producentem osłon okiennych Vertex S.A.

Nasze doświadczenie na rynku osłon okiennych, nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny oraz świetnie wyszkoleni pracownicy to podstawa sukcesu firmy Vertex S.A. Od samego początku działalności firma Vertex przyjęła model sprzedaży B2B. Głównymi odbiorcami są sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie z osłonami okiennymi, montażyści okien i osłon okiennych, producenci okien, firmy budowlane, inwestorzy, deweloperzy, architekci oraz projektanci wnętrz. Liczba sprzedawanych osłon okiennych sięga kilkuset tysięcy rocznie. Nieustannie z roku na rok liczba ta ulega zwiększeniu. Rośnie również grono nowych zadowolonych Klientów. Nie czekaj i już dziś zostań Partnerem Handlowym Vertex S.A. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Ponad 25 letnie doświadczenie na rynku osłon okiennych.
 • Silna polska marka z tradycjami.
 • Własny Dział Badań i Rozwoju. Produkty zaprojektowane przez naszych Technologów i Konstruktorów.
 • Nowoczesny system zarządzania produkcją w oparciu o Lean Manufacturing.
 • Szeroka oferta osłon okiennych.
 • Atrakcyjne rabaty i konkurencyjne ceny.
 • Dostęp do Strefy Autoryzowanej i Platformy B2B – szybki i łatwy proces zamawiania. Masz dostęp do historii swoich zamówień, możesz w prosty sposób przygotować ofertę dla Klienta, wiesz kiedy będzie wysłane Twoje zamówienie.
 • Szybki termin realizacji zleceń.
 • Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin i materiałów.
 • Jesteśmy elastyczni we współpracy. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, obsługując go w sposób najbardziej dla niego satysfakcjonujący. Realizujemy najbardziej nietypowe zlecenia.
 • Wsparcie marketingowe. Zapewniamy dostęp do: katalogów, wzorników tkanin i kolorów, informacji technicznych.
 • Własna flota transportowa. Zapewniamy transport w każde miejsce na terenie Polski.
 • Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach (18 km od Bielska-Białej, 50 km od Katowic, 340 km od Warszawy). Dogodna lokalizacja na Południu Polski.
 • Współpracujemy z renomowanymi dostawcami komponentów, napędów, tkanin z Unii Europejskiej.
 • Bezpłatne doradztwo i szkolenia.
 • Producent rolet i żaluzji Vertex S.A. to Twój sprawdzony Partner w biznesie.

Producent rolet i żaluzji

Producent rolet i żaluzji. Zapraszamy do współpracy z Vertex S.A.


Dołącz do nas

Chcesz dołączyć do nas? Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.


  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania dotyczące współpracy z nami. (kontakt telefoniczny i e-mail).


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne informacje marketingowe.


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach wyłącznie w zakresie działalności firmy.

  Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, którą ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać. Podanie danych osobowych i kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia i przesłania odpowiedzi na Pani/a zapytanie. Wobec Pani/a nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
  Rozwiń.
  Zwiń.

  Administratorem danych jest Vertex S.A. z siedzibą przy ulicy: E. Orzeszkowej 26, 43-502 Czechowice-Dziedzice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000288773, NIP: 638-15-32-552, REGON: 072275985. Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.