Zostań dystrybutorem Vertex S.A.

Zostań Partnerem Vertex S.A.

Jesteśmy renomowanym producentem systemów osłon przeciwsłonecznych cieszący się uznaniem na rynku polskim i europejskim. W naszej ofercie są osłony zewnętrzne, wewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Produkty wykonujemy są na indywidualne zamówienie i życzenie Klienta.

Zapewniamy partnerskie oraz atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej
wymagających Klientów. Zapewniamy dostęp do: katalogów, wzorników tkanin i kolorów, informacji technicznych, wsparcie merytoryczne i szkolenia.

Baner

Chcesz dołączyć do nas? Wystarczy, że wypełnisz formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Vertex S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 25 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.