Zostań dystrybutorem Vertex S.A.

Zostań Partnerem Vertex S.A.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy renomowanym polskim producentem systemów osłon przeciwsłonecznych cieszącym się uznaniem na rynku polskim i europejskim. W 2018 pojawiliśmy się również na rynku amerykańskim. Od 2019 spółka należy do grupy Wistil. W naszej ofercie są osłony zewnętrzne, wewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie i wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta. Siedziba Vertex S.A. i trzy duże, nowoczesne zakłady produkcyjne, magazyn oraz własna lakiernia zlokalizowane są w Czechowicach-Dziedzicach.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Produkujemy osłony wewnętrzne i zewnętrzne. W naszej ofercie znajdziesz żaluzje wewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety materiałowe, rolety Dzień Noc, plisy okienne, rolety zewnętrzne, markizy, pergole tarasowe i ogrodowe, moskitiery (również moskitiery plisowane), rolety typu screen, żaluzje pionowe, panele japońskie, bramy garażowe, kraty rolowane. W naszej ofercie znajdziesz również gamę najbardziej ekskluzywny rolet wewnętrznych. Wszystkie produkty są wykonane według indywidualnego wymiaru i wyposażenia zgodnie z życzeniem Klienta. Realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Rolety, żaluzje pionowe, panele japońskie, markizy, rolety screen mogą być wykonane z indywidualnym nadrukiem np. logo Twojej firmy. Jest to doskonały nośnik reklamy. Zapewniamy partnerskie oraz atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz realizację

 

Korzyści współpracy z producentem osłon okiennych Vertex S.A.

Nasze doświadczenie na rynku osłon okiennych, nowocześnie wyposażone zakłady produkcyjne oraz świetnie wyszkoleni pracownicy to podstawa sukcesu firmy Vertex S.A. Od samego początku działalności firma Vertex przyjęła model sprzedaży B2B. Głównymi odbiorcami są sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie z osłonami okiennymi, montażyści okien i osłon okiennych, producenci okien, firmy budowlane, inwestorzy, deweloperzy, architekci oraz projektanci wnętrz. Liczba sprzedawanych osłon okiennych sięga kilkuset tysięcy rocznie. Nieustannie z roku na rok liczba ta ulega zwiększeniu. Rośnie również grono nowych zadowolonych Klientów. Nie czekaj i już dziś zostań Partnerem Handlowym Vertex S.A.!

 • Ponad 25 letnie doświadczenie na rynku osłon okiennych.
 • Silna polska marka z tradycjami.
 • Własny Dział Badań i Rozwoju. Produkty zaprojektowane przez naszych technologów i konstruktorów.
 • Nowoczesny system zarządzania produkcją w oparciu o Lean Manufacturing.
 • Szeroka oferta osłon okiennych.
 • Atrakcyjne rabaty i konkurencyjne ceny.
 • Dostęp do Strefy Autoryzowanej i platformy B2B – szybki i łatwy proces zamawiania.
 • Szybki termin realizacji zleceń.
 • Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin i materiałów.
 • Każdy produkt jest wykonany na wymiar i wyposażenie według życzeń Klienta
 • Jesteśmy elastyczni we współpracy, dlatego podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego satysfakcjonujący. Realizujemy najbardziej nietypowe zlecenia.
 • Wsparcie marketingowe. Zapewniamy dostęp do: katalogów, wzorników tkanin i kolorów, informacji technicznych.
 • Własna flota transportowa.
 • Własna lakiernia.
 • 3 nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach.
 • Bezpłatne doradztwo i szkolenia.


Dołącz do nas

Chcesz dołączyć do nas? Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.


  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne informacje marketingowe.


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach wyłącznie w zakresie działalności firmy.

  Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
  Rozwiń.
  Zwiń.

  Administratorem danych jest Vertex S.A. z siedzibą przy ulicy: Bestwińskiej 25, 43-502 Czechowice-Dziedzice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000288773, NIP: 638-15-32-552, REGON: 072275985Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy.
  Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.