O firmie

Firma Vertex S.A. to polski producent rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, rolet rzymskich, żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnianych, żaluzji pionowych, paneli japońskich, plis okiennych, rolet screen, bram garażowych, markiz, pergoli i moskitier. Od samego początku naszej działalności produkujemy na wymiar oraz wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta. Gama oferowanych przez nas wyrobów stale rośnie wraz ze zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oczekiwaniami Klientów. Zdolność do szybkiego i skutecznego działania jest podstawą do realizacji celów Vertex. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie odbywać się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy żaluzji oraz rolet wewnętrznych zbudowane w oparciu o własne systemy konstrukcyjne, przy wykorzystaniu tkanin od czołowych światowych dostawców. Katalogi materiałów zawierają kolory i wzory wyselekcjonowane przez naszych specjalistów na bazie wieloletniego doświadczenia i aktualnych trendów. Firma Vertex S.A. produkty zewnętrzne produkuje przy wykorzystaniu komponentów firm polskich i europejskich. Proces produkcyjny odbywa się na nowoczesnym parku maszynowym pozwalającym dochować wysokich standardów produkcyjnych. Poza stałą ofertą, jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami poszukującymi produktów dedykowanych. Naszymi Klientami są firmy zajmujące się dystrybucją i montażem produktów osłonowych.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Odbiorcy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty, co potwierdza fakt wieloletniej współpracy z większością naszych Klientów na rynku polskim, jak również na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami internetowymi, montażystami osłon okiennych, deweloperami oraz architektami i projektantami. Zapewniamy dogodne oraz partnerskie warunki współpracy. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu na rynku osłon okiennych. Ponad 25 letnie doświadczenie, profesjonalizm oraz skuteczność w działaniu to nasze atuty, które pozwalają osiągnąć sukces w branży osłon okiennych na rynku polskim i europejskim.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu
Janusz Gibas

Zarząd

Janusz Gibas Prezes Zarządu

Janusz Gibas

Prezes Zarządu

Zapisz

Danuta Mikołajczuk Członek Zarząd/ Główna Księgowa

Danuta Mikołajczuk

Główna Księgowa,
Członek Zarządu

Zapisz

Historia

Picture

1994

Powstanie Vertex Sp. z o.o. w Pszczynie.

Picture

1995-2000

Budowanie sieci dystrybucji poprzez własne Biura Handlowe na terenie całej Polski.

Picture

2001

Przeniesienie produkcji do nowoczesnego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach.

Picture

2002

Rozpoczęcie produkcji komponentów do rolet materiałowych.

Picture

2003

Założenie Spółki Vertex s.r.o. z siedziba w Ostrawie.

Picture

2006

Przekształcenie w Spółkę Akcyjną.

Picture

2010

Dołączenie do międzynarodowego Koncernu Pisla Oy.

Picture

2018

Uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Picture

2019

Wprowadzenie do sprzedaży nowych produktów - pergoli tarasowych i ogrodowych.

Picture

2019

Dołączenie do Grupy Wistil S.A.

Picture

2020

Dalszy rozwój oferty produktowej o pergole bioklimatyczne oraz rolety rzymskie.

Misja

Misją Vertex S.A. jest dążenie do zoptymalizowania podejmowanych przez spółkę działań w celu dostarczenia produktów o wysokim standardzie, konkurencyjnych cenach i nowoczesnym designie. Głównymi Odbiorcami są przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne działające w sektorze architektonicznym oraz sektorze budownictwa. Dbałość o długotrwałe i korzystne relacje z Partnerami B2B stanowi priorytet rozwojowy spółki.

Nagrody

Zapisz