Kontakt

Siedziba Firmy

Producent osłon przeciwsłonecznych – rolet wewnętrznych i zewnętrznych, żaluzji aluminiowych i drewnianych, plis okiennych, żaluzji fasadowych, markiz, moskitier i bram.
Siedziba Firmy / Zakład produkcyjny
ul. Bestwińska 25, 43-502 Czechowice – Dziedzice
tel.: (32) 214-53-31
tel.: (32) 214-53-30
poczta@vertex.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 8.00-16.00

Formularz kontaktowy

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Kierownicy Regionu

Dyrektor Regionu

Obszar działania: województwo śląskie (powiat tyski, pszczyński, bielski, cieszyński, żywiecki), mazowieckie, opolskie, łódzkie, podkarpackie, lubelskie

Jacek Cheba Kierownik Regionu Vertex S.A.Jacek Cheba
Kierownik Regionu

tel. 662 018 929
e-mail: jcheba@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Obszar działania: województwo śląskie (powiat gliwicki, mikołowski, będziński, tarnogórski, myszkowski, kłobucki, lubliniecki, zawierciński), małopolskie, świętokrzyskie

Marek Dziewulski Kierownik Regionu Vertex S.A.Marek Dziewulski
Kierownik Regionu

tel. 602 364 589
e-mail: mdziewulski@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Obszar działania: województwo zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Jacek Gonia Kierownik Regionu Vertex S.A.Jacek Gonia
Dyrektor Sprzedaży Regionu

tel. +48 604 552 054
e-mail: jgonia@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Obszar działania: województwo wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Michał Smólski Kierownik Regionu Vertex S.A.Michał Smólski
Kierownik Regionu

tel. 602 427 649
e-mail: msmolski@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Obsługi Klienta

Katarzyna Jendrysko Kierownik Działu Sprzedaży Vertex S.A.Katarzyna Jendrysko
Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

Tel. (32) 214-53-30 wew.39
tel. 602 427 662
e-mail: kjendrysko@vertex.pl

 

Agnieszka Piątek Specjalista ds. Sprzedaży Vertex S.A.Agnieszka Piątek
Specjalista ds. Sprzedaży

Tel. (32) 214-53-30 wew.39
tel. 662 018 928
e-mail: apiatek@vertex.pl

Agata Jaromin Specjalista ds. Sprzedaży Vertex S.A.Agata Jaromin
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (32) 214-53-30 wew.60
tel. 608 656 814
e-mail: ajaromin@vertex.pl

Joanna Matejaszczyk Specjalista ds. Sprzedaży Vertex S.A.Joanna Matejaszczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (32) 214-53-30 wew.33
tel. 696 015 886
e-mail: jmatejaszczyk@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szymon Skęczek Specjalista ds. Sprzedaży Vertex S.A.Szymon Skęczek
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. (32) 214-53-30 wew.33
tel. 602 427 670
e-mail: szskeczek@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Biuro Handlowe Czechowice-Dziedzice

Izabela Michalczyk Kierownik Biura Vertex S.A.Izabela Michalczyk
Kierownik Biura Czechowice-Dziedzice

tel. 602 427 650
e-mail: imichalczyk@vertex.pl

Edyta Rąba Specjalista ds. Obsługi Klienta Vertex S.A.Edyta Rąba
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 602 427 665
e-mail: eraba@vertrex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ul. Bestwińska 25
43-502 Czechowice Dziedzice
e-mail: czechowice@vertex.pl


Biuro Handlowe Katowice

Agnieszka Madej

 

Agnieszka Madej
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 602 427 648

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Agata Król

 

Agata Król
Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. 602 427 647
e-mail: akrol@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ul. Bogucicka 7
40-202 Katowice
tel. (32) 203 73 50
e-mail: katowice@vertex.pl


Dział Eksportu

Katarzyna WantulokKatarzyna Wantulok
Kierownik Działu Eksportu

tel. 696 083 692
e-mail: kwantulok@vertex.pl
Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dominika BorowskaDominika Borowska
Koordynator Działu Eksportu

tel. +48 (32) 214-53-30 wew.48
tel. +48 602 748 393
e-mail: dborowska@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zuzanna Konieczny Specjalista ds. Eksportu Vertex S.A.Zuzanna Konieczny
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (32) 214-53-30 wew.70
tel. +48 602 427 652
e-mail: zkonieczny@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapis

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Katarzyna Mrzyk Specjalista ds. Eksportu Vertex S.A.Katarzyna Mrzyk
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (32) 214-53-30 wew.30
tel. +48 602 427 657
e-mail: kmrzyk@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Sabina Cieślar-Srebrakowska Specjalista ds. Eksportu Vertex S.A.Sabina Cieślar-Srebrakowska
Specjalista ds. Eksportu

tel. +48 (32) 214-53-30 wew. 55
tel. +48 606 757 829
e-mail: scieslar@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Marketingu

Monika Żołneczko Specjalista ds. MarketinguMonika Żołneczko
Specjalista ds. Marketingu

tel. 696 015 785
e-mail: mzolneczko@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Wdrożeń

Wojciech Tarnawa Dyrektor Działu WdrożeńWojciech Tarnawa
Dyrektor ds. Wdrożeń

tel. (32) 214 53 30 wew.25
e-mail: wtarnawa@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dawid Kłoda
Specjalista ds. Wdrożeń

tel. (32) 214 53 30 wew.25
tel. 602 629 267
e-mail: dkloda@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Administracji

Edyta Spyra Specjalista ds. Kadr Vertex S.A.Edyta Spyra
Specjalista ds. Kadr i Płac

tel. (32) 214 53 30 wew.31
e-mail: espyra@vertex.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Aleksandra Chrobok Specjalista ds. WindykacjiAleksandra Chrobok
Specjalista ds. Windykacji

tel. (32) 214 53 30 wew.24
tel. kom. 602 427 668
e-mail: achrobok@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Montażu

Dominik Filapek Kierownik Działu Montażu i Serwisu Vertex S.A.Dominik Filapek
Kierownik ds. Serwisu i Montażu

tel. 602 427 666
e-mail: dfilapek@vertex.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dział Reklamacji

Paweł Piszczek Specjalista ds. ReklamacjiPaweł Piszczek
Specjalista ds. Reklamacji

tel. 608 447 084
e-mail: ppiszczek@vertex.pl

Zgłoś reklamację drogą elektroniczną. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Formularz reklamacyjny











Zapisz

Zapisz

Zapisz