Nowa siedziba Spółki Vertex S.A.

Vertex S.A. – renomowany producent żaluzji, rolet oraz innych osłon okiennych zmienił swoją siedzibę. Zakład zlokalizowany jest na terenach przemysłowych w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. E. Orzeszkowej 26.

Nowa siedziba to ponad 8 tyś m2 powierzchni, w skład której wchodzi m.in.: nowoczesny, komfortowy biurowiec, sale szkoleniowe i konferencyjne, showroom, przestronna hala produkcyjna, zaplecze logistyczne, magazyn, stołówka pracownicza, pomieszczenia socjalne. Z pewnością wpłynie to na jeszcze płynniejszą realizację zamówień oraz pozwoli na optymalną obsługę Klientów.

W ofercie Vertex S.A. są osłony okienne i produkty takie jak:

Producent żaluzji i rolet działa na rynku osłon okiennych od ponad 25 lat. W 2001 roku produkcja została przeniesiona z Pszczyny do Czechowic-Dziedzic. W 2010 roku Vertex S.A. dołączył do fińskiej Grupy Pisla. W 2018 roku została uruchomiona kolejna hala produkcyjna. W roku 2019 Vertex S.A. stała się częścią Grupy Wistil, w skład której wchodzą polskie, znane marki m.in. Polskie Fabryki Porcelany Chodzież i Ćmielów, producent firan Haft, Lubiana.

Vertex S.A. działa na rynku B2B. Współpracuje m.in. z deweloperami, architektami, producentami stolarki okiennej. Każda osłona produkowana jest pod zamówienie. W rezultacie oferta jest dopasowana pod potrzeby Klienta. Komponenty i tkaniny do produkcji dostarczane są od renomowanych dostawców europejskich. Gwarantuje to najwyższą jakość finalnego produktu.

Nowa siedziba firmy Vertex S.A.

Producent żaluzji

Nowa siedziba firmy Vertex S.A.