Realizacja – Vertix System

Żaluzje aluminiowe 50mm w nowoczesnym biurowcu

Żaluzje aluminiowe 50mm pełnią rolę nie tylko praktycznej osłony okiennej. Stanowią również niebanalną dekoracją okna. Zobacz jedną z najnowszych realizacji naszego wieloletniego Partnera Handlowego – firmy Vertix System z Krakowa. Ponad 50 szt żaluzji aluminiowych 50mm Vertex S.A. w kolorze antracyt dla firmy Onwelo zostało zamontowane przez montażystów z firmy Vertix System. Żaluzje świetnie prezentują się w nowoczesnym biurowcu.

Zobacz firmę Vertix System

Bardzo ważne jest, żeby w pomieszczeniach biurowych zapewnić optymalne warunki pracy dla pracowników. Żaluzje nie tylko nowocześnie prezentują się na oknie. Dzięki płynnej regulacji piórek można w dowolny sposób wpływać na temperaturę i oświetlenie w pomieszczeniu. W przypadku pracy biurowej ważne jest, żeby słońce nie odbijało się od ekranów monitorów, a jednocześnie był odpowiedni poziom oświetlenia. Zamontowanie żaluzji aluminiowych w znaczący sposób wpłynęło na komfort pracy.

Zobacz żaluzje aluminiowe

Piórka 50mm można w łatwy sposób utrzymać w czystości i zapewnić im nienaganny wygląd przez długi czas. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. W przeciwieństwie do piórek drewnianych, są one też odporne na wilgoć, czy parę wodną. Żaluzje aluminiowe wyróżniają się trwałością. Bogata oferta kolorów piórek 50mm (również drewnopodobnych) pozwoli na dopasowanie do dowolnej stylistyki pomieszczenia. Drabinka żaluzji może być sznurkowa lub taśmowa. Dodatkowo można zastosować prowadzenie boczne, co sprawia, że osłona doskonale przylega do okna. Żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub w wygodny sposób za pomocą pilota. Przy większej ilości żaluzji warto wybrać sterowanie elektryczne, które ułatwi obsługę.

Osłony okienne na wymiar

Każda osłona wykonana jest indywidualnie, pod konkretny wymiar, co pozwala osiągnąć rezultat w postaci produktu, który idealnie pasuje do danego typu okna. Producent Vertex S.A. obsługuje inwestycje na terenie całej Polski i Europy. Współpracuje z Deweloperami, Architektami, Inwestorami. Skontaktuj się z naszymi Doradcami Handlowymi, którzy udzielą wszelkich informacji oraz przygotują indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i korzystną ofertę.