Nowy, wyjątkowy katalog tkanin Dzień Noc

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować o nowej, wyjątkowej kolekcji tkanin Dzień Noc. Piękne, niebanalne kolory tkanin wyselekcjonowane przez naszych specjalistów. Dostępne w wielu wariacjach kolorystycznych oraz o różnych wachlarzach faktur. Kolekcja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Rolety z tkaninami Dzień Noc będą pięknie komponować się w różnych aranżacjach wnętrz – nowoczesnych, skandynawskich, czy modern classic.

Kolory tkanin Paradais, które czerpią inspirację z bogactwa natury, jak i pełne zmysłowości kolory Glamour i Kea. Subtelnie połyskujące tkaniny Baroque. Pełne wyrafinowanej elegancji tkaniny Elegance i Chic. Subtelne brązy i beże Skyros. Kolekcja wyznacza nowe trendy w aranżacji i dekoracji okien. Odkryj piękno.

Katalog-Tkanin-Dzień-Noc

W celu zamówienia katalogu prosimy o kontakt z Działem Handlowym Vertex S.A.

 

Autorką obrazu jest utalentowana malarka i rysowniczka Maggie Piu. W swoich artystycznych upodobaniach Maggie związana jest z wizerunkiem kobiety. Twórczość Maggie, mieszcząca się w secesyjnej estetyce sprzeczności, jest połączeniem wizji kobiety okresu „art nouveau” ze współcześnie surrealistyczną wizją kobiecego ciała – umieszczonego w melancholijnej otoczce baśniowego marzenia. Wystawia swoje malarstwo w Polsce i za granicami. Artystka ma w dorobku ponad 70 wystaw indywidualnych i udziałów w wydarzeniach artystycznych w kraju i za granicą.

Dziewczyna