Przedstawiamy nowy Katalog Plis!

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować o nowej, wyjątkowej kolekcji tkanin Plis.

Nasz nowy katalog tkanin to oryginalne wzornictwo zawarte w pięknym opakowaniu. Zależało nam na stworzeniu spójnej całości, nie ma w nim przypadkowych kolorów czy faktur. Chcieliśmy także, aby samo oglądanie było przyjemnością. Kolekcja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Cały katalog składa się z ponad 440 wyselekcjonowanych tkanin. Wśród nowości pojawiła się kolekcja True livorno wykonana w 100% z recyklingu. Kolory, które znajdziemy w katalogu to przede wszystkim kolory natury, ciepłe beże, odcienie szarości, ale fani kolorów nie zostali pominięci. Znajdziemy sporo pasteli jak i wyrazistych barw.

 

Autorką obrazu jest utalentowana malarka i rysowniczka Maggie Piu. Maggie Piu to pseudonim krakowskiej Artystki – malarki i rysowniczki, która ma na swoim koncie bogatą historię wystaw krajowych i zagranicznych. Mieszka i tworzy w Krakowie, gdzie prowadzi autorską galerię sztuki. Obrazy Maggie Piu tworzą magiczny i wyjątkowy klimat, jej styl jest niepowtarzalny i rozpoznawalny. Autorka promuje ideę, że sztuka powinna być dla ludzi pragnących otaczać się pięknem. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze wspomnianą artystką. Za każdym razem efekty przerastają nasze oczekiwania.

 

 

W celu zamówienia katalogu prosimy o kontakt z Działem Handlowym Vertex S.A.