Rolety Dzień Noc czyli funkcjonalne osłony okienne

Rolety Dzień/Noc to estetyczny i zarazem funkcjonalny system osłon okiennych.

Rolety Dzień Noc na wymiar cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, również wśród projektantów i dekoratorów wnętrz. Tego rodzaju osłony okienne wykonane są ze specjalnej tkaniny z naprzemiennymi pasami. Jedne pasy są transparentne, drugie zaciemniające. Umożliwiają dowolne kierowanie światłem bez konieczności podnoszenia rolet. W dzień zapewniają swobodny dostęp do światła dziennego, a w nocy możliwość zaciemnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w prosty sposób stworzyć odpowiedni nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem łańcuszka lub naciśnięciem pilota.

Od paru lat rolety Dzień Noc to jedne z najczęściej wybieranych osłon okiennych. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Doskonale spełniają swoją rolę zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. To użytkownik decyduje o stopniu zaciemnienia wnętrza. W zależności od potrzeb. Rolety Dzień Noc chronią przed ostrym światłem słonecznym, wobec czego świetnie spełnią swoją rolę w salonie, sypialni, czy pokoju dziecięcym. Umożliwiają przyjemne spędzenie czasu w upalne dni. Jednocześnie chłodzą pomieszczenie i zapewniają dostęp do światła.

Rolety Dzień Noc

Rolety Dzień Noc

Firma Vertex S.A. proponuje szeroką gamę kolorystyczną tkanin Dzień Noc. Kolekcja tkanin składa się z kilkudziesięciu wzorów i kolorów. Podzielona jest na grupy: Zakhynthos, Spring, Marina, Cedro, Aroso, Fiji, Lunica, Monaco, Scandinavian Night. Od czerni i szarości po optymistyczne, pastelowe kolory. Każdy odnajdzie swój ulubiony kolor w kolekcji rolet Dzień Noc Vertex S.A.

Rolety Dzień Noc

Rolety Dzień Noc w systemie wolnowiszącym lub w kasetkach

Rolety Dzień Noc na wymiar dostępne są w systemie wolnowiszącym oraz w kasetkach. W przypadku systemów wolnowiszących są to rolety montowane do ściany lub ramy okiennej. Rolety Dzień Noc w kasetkach montowane są do ściany lub sufitu. Kasetka doskonale chroni materiał przed zabrudzeniem i kurzem. Dodatkowo kasetka i prowadnice dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można idealnie dopasować je do koloru okna. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie.

Rolety Dzień Noc

Czy szukają Państwo sprawdzonych, doskonałej jakości rolet Dzień Noc? Zapraszamy do kontaktu. Rolety Vertex S.A. mogą Państwo zakupić u naszych Partnerów Handlowych na terenie całej Polski.

 

Formularz kontaktowy

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.


  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne informacje marketingowe.


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach wyłącznie w zakresie działalności firmy.

  Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, którą ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać. Podanie danych osobowych i kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia i przesłania odpowiedzi na Pani/a zapytanie. Wobec Pani/a nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

  Rozwiń.
  Zwiń.

  Administratorem danych jest Vertex S.A. z siedzibą przy ulicy: E. Orzeszkowej 26, 43-502 Czechowice-Dziedzice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000288773, NIP: 638-15-32-552, REGON: 072275985. Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz