Ruszyła PROMOCJA Vertex

mega promocja

Skorzystaj z okazji i zamów żaluzje fasadowe producenta osłon okiennych Vertex S.A. z napędem J4 Protect Somfy w atrakcyjnej cenie.

Nowoczesne żaluzje fasadowe idealnie sprawdzą się w budynkach z dużymi przeszkleniami. Ich głów­nym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego po­ziomu nasłonecznienia we wnętrzach
w zależności od pory roku. W połączeniu z napędami i rozwią­zaniami do sterowania gwarantują prywatność i komfort na co dzień oraz nowoczesny i piękny wygląd każdej fasady.

Nowe napędy Somfy z serii J4 Protect automatycznie wykrywają przeszkodę – przy napotkaniu przeszkody przy ru­chu w górę, napęd zatrzyma się i zmniejszy naprę­żenie taśmy. Z kolei dzięki detekcji przymarzania napęd zabezpieczy żaluzję przed zniszczeniem.

Zarządzaj osłonami o każdej porze i z dowolnego miejsca!

Akcja promocyjna potrwa od 5 grudnia do 31 stycznia 2019. Warto już teraz w okresie zimowym rozważyć zakup żaluzji fasadowych z napędem elektrycznym, aby wiosną i latem poczuć komfort. Wyposażenie w napęd elektryczny i automatykę pogodową (czujnik nasłonecznienia, czujnik wiatru) pozwala na funkcjonalne oraz w pełni automatyczne zarządzanie fasadą całego budynku. Połączenie systemu żaluzji fasadowych z systemem klimatyzacji oraz oświetlenia pozwala na stworzenie zaawansowanego inteligentnego budynku chroniącego środowisko naturalne.

Kliknij i zobacz więcej informacji o promocji

Klienci indywidualni mogą zamówić żaluzje fasadowe Vertex S.A. z napędami Somfy na terenie całego kraju u Partnerów Handlowych Vertex.