Styl Art déco w aranżacji wnętrz

Styl art déco z sentymentem nawiązuje do minionych epok. Jego symbolem jest Wielki Gatsby z powieści Scotta F. Fitzgerald’a. Nazwa pochodzi od francuskiego art – sztuka i décoratif – dekoracyjny. Aranżując wnętrze zgodnie z tym kierunkiem trzeba zwrócić uwagę na detale: bogato zdobione materiały, eleganckie dodatki, zaokrąglone formy. To wyrafinowany styl dla odważnych indywidualistów.

W dosłownym tłumaczeniu art déco oznacza sztukę dekorowania. W latach 1918-1940 ten nurt był bardzo widoczny w architekturze, aranżacji, czy rzemiośle. Chcesz poczuć się jak Wielki Gatsby? Zaaranżuj swoje wnętrze w tym stylu. Z jednej strony będzie to sentymentalna podróż do przeszłości, z drugiej połączenie nowoczesnych, luksusowych form i rozwiązań.

Styl Art déco

Połączenie geometrycznych form, luksusowych tkanin sprawia, że wnętrze jest efektowne. Bogato zdobione materiały, połyskliwe faktury to wszystko stworzy niesamowity efekt końcowy. Różnorodność tkanin Vertex S.A. do osłon okiennych pozwoli na doskonałe dopasowanie do aranżacji. Rolety materiałowe, plisy okienne, żaluzje pionowe będą pięknie prezentować się w oknie.

Zobacz nasze wzorniki

Styl Art déco

Styl Art déco

Formularz kontaktowy

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.


  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne informacje marketingowe.


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach wyłącznie w zakresie działalności firmy.

  Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, którą ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać. Podanie danych osobowych i kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia i przesłania odpowiedzi na Pani/a zapytanie. Wobec Pani/a nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

  Rozwiń.
  Zwiń.

  Administratorem danych jest Vertex S.A. z siedzibą przy ulicy: E. Orzeszkowej 26, 43-502 Czechowice-Dziedzice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000288773, NIP: 638-15-32-552, REGON: 072275985. Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.