Szkolenie marki Coulisse na temat najnowocześniejszych silników MotionBlinds.

Wczoraj w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie prowadzone przez markę Coulisse, z którą współpracujemy od lat. Tematem przewodnim były inteligentne przesłony okienne czyli najnowocześniejsze silniki MotionBlinds z technologią Apple HomeKit.

Czym jest MotionBlinds?

“Kontrolujesz swój inteligentny dom za pomocą HomeKit? Odkryj Eve MotionBlinds, jedyne silniki do przesłon okiennych, które współpracują z technologią Apple HomeKit bezpośrednio z Twojego iPhone’a, bez mostka, rejestracji czy jakiejkolwiek zależności od chmury. Przesłony okienne zasilane przez MotionBlinds działają błyskawicznie. Nie ma potrzeby prowadzenia okablowania podczas instalacji, zintegrowane silniki na baterie można ładować przez USB-C. Wystarczy zeskanować kod konfiguracyjny i dać się poprowadzić smartfonowi. MotionBlinds mogą z łatwością stać się częścią ekosystemu inteligentnego domu i współpracować z innymi urządzeniami, takimi jak oświetlenie i stacja pogodowa. Twój dom nie jest jeszcze inteligentny? MotionBlinds to idealny krok w kierunku bardziej inteligentnego domu. Poniżej dowiesz się więcej o łączności.”

System rzeczywiście jest bezproblemowy i łatwy w obsłudze, o czym sami mogliśmy się przekonać. Zainstalowaliśmy aplikację i bez żadnej rejestracji mogliśmy zacząć sterować roletami.

O tym będzie głośno!