Pergola bioklimatyczna SUNBLOCKER P-9610 NOWOŚĆ 2020

Pergola zapewnia komfort i jednocześnie jest dekoracyjnym elementem tarasu czy ogrodu. To doskonałe miejsce relaksu. Pergole Vertex wykonane są z profili aluminiowych, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wyróżniają się one wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Są stabilne w przypadku silnych podmuchów wiatru. Pergole Vertex wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz jakością. Gwarantujemy użytkownikowi zadowolenie z korzystania z pergol Vertex przez długie lata.

Pergola bioklimatyczna SUNBLOCKER P-9610 NOWOŚĆ 2020

 • Pergola bioklimatyczna produkowana jest pod zamówienie Klienta, według indywidualnych wymiarów. Maksymalne wymiary: szerokość do 6 m, wysięg do 6,030 m, wysokość 3 m.
 • System odprowadzania wody. Woda odprowadzana jest rynnami w konstrukcji i słupami. Dzięki temu zachowana jest szczelność konstrukcji.
 • Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, dzięki czemu pergole wyróżniają się trwałością i nie wymagają konserwacji jak np. w przypadku drewnianych pergol.
 • Bezpieczna w użytkowaniu. Pergola bioklimatyczna Vertex to bezpieczne rozwiązanie najwyższej jakości i spełniające rygorystyczne normy UE, gwarantujące bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.


Szukasz Partnera Handlowego?

Zapewniamy dogodne oraz atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy hurtownie, salony z wyposażeniem do urządzania wnętrz, sklepy internetowe, wszystkie firmy, dla których nasze produkty będą uzupełnieniem oferty.

 

Skontaktuj się z nami.

  Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.


  na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się by odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania (kontakt telefoniczny i e-mail).


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualne oferty, trwające promocje lub inne informacje marketingowe.


  na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania partnerom handlowym współpracującym z Administratorem w zakresie działalności firmy . Dzięki tej zgodzie będziemy mogli poinformować Cię o ofertach wyłącznie w zakresie działalności firmy.

  Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
  Rozwiń.
  Zwiń.

  Administratorem danych jest Vertex S.A. z siedzibą przy ulicy: Bestwińskiej 25, 43-502 Czechowice-Dziedzice, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000288773, NIP: 638-15-32-552, REGON: 072275985. Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (marketing@vertex.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy.
  Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.